خدمات نگهداری و تعمیرات استخر

در حال حاضر ساخت و استفاده‌های فراوان از استخر و ورزش‌های آبی سبب آن شده است تا افراد برای نگهداری و مراقبت از استخر‌ها‌ی‌شان به دنبال روش‌های مناسب و سودمندی باشند که به وسیله آن بتوانند بر عمر مفید و پایداری استخر خود بیفزایند. اکنون در این مطلب با ما همراه باشید تا با خدماتی که برای مراقبت از استخرتان به شما ارائه می‌شود بیشتر آشنا شوید و امر نگهداری از آن را به ما بسپارید. 

Image

قابلیت‌ ایجاد تغییرات با توجه به تغییرات فصلی

چنانچه مایل هستید از نظر نگهداری و تعمیرات لوازم استخر خود، نصب و راه‌اندازی شوفاژ و مشعل‌های آب گرم در آن، پمپ‌های فشاری که مورد نیاز هستند تا بررسی و نصب شوند، خدمات مرتبط با اسیدشویی و سرویس‌ موتور‌خانه‌ها در فصول مختلف سال خیال‌تان راحت باشد و از آن‌ها راضی باشید، اصلا نگران این امر نباشید و آن را به ما بسپارید و با ما در تماس باشید تا در طول سال با آسودگی کامل از استخر خود استفاده کنید و با خدماتی که توسط استخرتان ارائه می‌کنید سود سالانه کافی را در اختیار داشته باشید.

Image

انجام خدمات کیفیت آب استخر

به سبب انجام خدمات تقویت کیفیت آب استخر، استخر شما در مدتی طولانی با آبی تمیز و شفاف در اختیار شما خواهد بود. در این فرآیند خدماتی مانند: کلرزنی و نصب ازن، نصب سیستم خودکار برای کنترل پی‌اچ آب استخر، تعویض سیلیس استخر، جاروزنی استخر و تست میزان کلر خدمت شما ارائه می‌شود.

Image

ضرورت استفاده از خدمات مراقبت استخر

اجرای عملیات مرتبط با مراقبت و بهبود وضعیت استخر، امری است که بسیار ضروری و حائز اهمیت است؛ چرا که استخر‌ها باید عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی باشند و همیشه شفاف، بهداشتی و قابل استفاده باشند. تا به این وسیله شناگران ترغیب شوند تا برای استفاده مجدد به استخر شما روی آورند.اجرای خدمات مراقبت از استخر، استخر شما را از آلودگی‌هایی مانند پسماند گیاهان، حشرات و مواد آرایشی تمیز خواهند کرد و با آلودگی زدایی و استفاده از کلر به میزان مناسب، آبی شفاف و تمیز را در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با ما در تماس باشید

با ارسال نظرات، ـــوالات، انتقادات و پیشنهادات خود،
ما را در ارایه خدمات هرچه بهـــتر یاری فرمایید.

به گفتگو آنلاین خوش آمدید
سلام! برای صحبت در واتساپ یکی از کارشناسان پشتیبانی ما را انتخاب کنید
تیم به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهد.